PHIL 224857 116A21TS130V120PK 224857 116A21/TS 130V 120PKPHIL 224857 116A21TS130V120PK
Philips 224857 116A21TS130V120PK 224857 116A21/TS 130V 120PK
1495 in stock
SKU: MK3N3MFX0972CKKV
Category: All Incandescent Light Bulbs
Tags: ' Philips, 120PK ', 130V 120PK, 130V 120PK ', TS 130V, TS 130V 120PK
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
Be the first to review “Philips 224857 116A21TS130V120PK 224857 116A21/TS 130V 120PK” Cancel reply