74-5SG600MA
FUSE-MINIATURE 5 X 20MM GLASS 600MA 125V/250V SLOW BLOW
NTE Electronics 74-5SG600MA FUSE-MINIATURE 5 X 20MM GLASS SLOW BLOW
684 in stock
74-5SG600MA
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |