Plug-In CFL Bulb, PL-L Bulb Shape, 4-Pin (2G11) Bulb Base Type, Compact Fluorescent, 3,500 lm, Dimmable Yes, 36.3 W, 166V AC, Trade Number PL-L/4P 40W/830 RS, 10,000 hr Rated Life, Bulb Type Plug-In, 3000K, 3000 to 3999K, Warm White Light Appearance, 22 1/2 in Overall Length, Bulb Primary Application General Purpose, Shatter-Resistant No, High Output No, Bulb Power Source Plug and Play, Bulb Start Type Instant, Color Rendering Index 82Philips Plug-In CFL Bulb,3000K,36.3W,10,000 hr PL-L 40W/830/4P/RS/IS
Philips Plug-In CFL Bulb,3000K,36.3W,10,000 hr PL-L 40W/830/4P/RS/IS
765 in stock
SKU: SA50WLFWUCNZ8ZCB
Category: CFL Bulbs
Tags: ' Philips, ' Philips Plug, L 40W/830/4P, Philips Plug
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |